Naša filozofia

Filozofiou spoločnosti je poskytovať komplexné riešenia v oblasti personálnych služieb na najvyššej profesionálnej úrovni.

Našou hlavnou činnosťou je poskytovanie personálnych služieb pre žiadateľov z východnej Európy, ktorí chcú pracovať v iných krajinách EÚ.

Na základe požiadaviek trhu firma vytvorila tím odborníkov zaoberajúcich sa personálnym leasingom a personálnym manažmentom a začala na základe povolenia ministerstva práce a sociálnych vecí s činnosťou Agentúry dočasného zamestnávania.

Výhody pre klientov

Typické pozície ktoré obsadzujeme

Typické oblasti priemyslu nášho pôsobenia

Typy zamestnania

Pre uchádzačov

Ponúkame Vám ideálnu príležitosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku, zarobiť si peniaze, nájsť si nových priateľov, spoznať spôsob života v zahraničí a cestovať.

Pri zabezpečovaní pozícií v zahraničí spolupracujeme výhradne so serióznymi zamestnávateľmi a partnerskými organizáciami, prostredníctvom ktorých poskytujeme našim uchádzačom asistenciu počas celého pracovného pobytu. Týchto partnerov si starostlivo vyberáme a presne definujeme podmienky našej spolupráce.

Každým dňom nám pribúdajú nové pracovné ponuky. Ak ste v našej ponuke nenašli prácu alebo krajinu, ktorá by Vás zaujala, ešte nič nie je stratené! Ešte dnes nám môže prísť pracovná ponuka, ktorá bude vhodná práve pre Vás!

Ak ste zďaleka - nemusíte k nám cestovať osobne - vieme vybaviť prácu aj s pomocou pošty, emailu, faxu, telefónu!

Naša práca nekončí pri Vašom umiestnení, ale trvá počas celého Vášho pobytu. Agentúra bude stále pripravená pomôcť a poradiť Vám v rôznych oblastiach ako napr.:

Certifikáty